8.Gezgin Kitap Kardeşliği ile Blog Turu -Kader Ağları- 1.Gün: Kitap ve Yazar Tanıtımı

5/20/2014 05:08:00 ÖS

Kaderle sevgi, cesurdan yanadır... 

İskoçyanın işgal altında olduğu günlerde Kral David, kanının son damlasına kadar savaşacak sadık askerler aramaktadır. Bu askerlerin en ünlüsü Waryk de Grahama, Aslan Lord adıyla birlikte şövalyelik unvanı verilmiştir ama bir İskoç şefi olarak bu onurlu mevkiye ulaşmasının bir bedeli vardır: Bedeni ve ruhuyla ona direnmeye yemin etmiş bir Viking gelini!

İrlandalı bir asilzade ve Viking bir babanın kızı olan Mellyora MacAdin, kendini Aslan Lordun karşı konulamaz gücüne gönülsüz bir şekilde teslim olmuş bulana kadar babasından kalan toprakları savaşçı bir bakire gibi yönetmektedir, kılıcını kuşanarak ve hiçbir erkeğe boyun eğmeyerek…

Şimdi meydan okumakla teslimiyet arasında bölünen Mellyora aslında kime sadık olduğuna karar vermeli ve kocasının kalbindeki sırları keşfetmelidir.
Shannon Drake adıyla yazan Heather Graham Possezzere 1953 yılında Florida'da doğmuş ve Tampa'daki Güney Florida Üniversitesi'nde tiyatro dalında eğitim görmüştür. Eğitiminin bir parçası olarak Avrupa'yı  , Asya ve Afrika'nın bazı bölgelerini gezmiştir. Okuldan sonra bazı küçük tiyatro gruplarında yer almış;modellik ve garsonluk yapmıştır. Evlenip üçüncü çocuğunu dünyaya getirdikten sonra tüm zamanını hayali olan yazarlığa ayırmıştır. İlk romanını 1982'de yayımlamıştır. Yazar o günden bu yana yirmiden fazla ödül kazanmıştır. 

Benzer Yazılar

0 yorum

Tesekkürler :)

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe