Yorum: Jennifer L. Armentrout - Opal (Lux #3)

12/11/2013 04:09:00 ÖS

             Opal

 ‘’Bir öküze aşık    olacağımı hiç   düşünmemiştim ‘’Oniks yorumumun ardından Opal yorumum ile Lux serisine  devam ediyorum.Lux serisinin 3. kitabı  Opal  ,genel olarak Katy ve Daemon’nın aşkını anlatıyor. Zaman  zaman kitapta heyecan istediğim zamanlar oldu ama Daemon bunları hepsini unutturabildi.
DİKKAT ! SPOİLER !Blake ‘i ihaneti , Dee ‘nin Katy’e düşman olması , Will’in yaptıkları , Dawson’ın dönüşü gibi  önemli olayların detaylarını da içeren Opal benim seride en sevdiğim kitap ( Daha Köken’i okumadım )

Opal ‘ de diğer kitapların aksine Daemon artık eskisi gibi öküz değil , hatta Katy ‘e sürprizler bile yapıyor . Öküz Daemon gitmiş olabilir ama yerine kıskanç ve aşık Daemon’da uğruna ölünesi cinsten .

Katy ‘de artık eskisi gibi değildir . Artık çaresiz değildir , tam aksine hiç ummadığım bir şekilde cesurdur. Güçünü kontrollü olarak kullanabilmektedir.

Opal , heyecan ve aksiyonun az olduğunu söylemiştim taki kitabın son sayfalarına kadar …

Opal’in son sayfaları ne Obsidiyen ‘de ne Oniks ‘de var . Sonunda kitap size bakıyor siz ona , gözlerinizde yaşlar dökülmek üzere …
Hemen Köken’i alıp bitirmek istiyorsunuz . Jennifer kitabın nasıl bitirileceğini en iyi bilen yazarlardan biri .


Opal’in kapağı Köken’de dahil olmak üzere serinin en iyi kapağına sahip .                 Yazarımız ve Pepe Toth 


Opal Taşı
Gerçekten harika 

Arka Kapak


Hâlâ kendini beğenmiş öküzün teki olsa da artık Daemona direnmekten vazgeçtim çünkü, off... ona çılgınlar gibi âşığım.


Daemonın duygularından bir türlü emin olamıyordum ama son günlerde hiç tahmin etmediğim kadar ciddi olduğunu kanıtladı. Birlikte akıl almaz tehlikelerden geçmiş ve bölük pörçük ilişkimizi bir araya getirmeye kendimizi öyle kaptırmıştık ki... şey... ah tamam, söylüyorum işte: O yanımdayken tüm bedenimin
titremesini dindiremiyorum, birlikteyken adeta ateş alıyoruz.

Ama bizim dışımızda bir sürü sorun var. Ne kadar uğraşırsa uğraşsın, ailesini koruyamıyor, ona yardım etmeliyim.

Yaşadıklarımdan sonra artık eski Katy değilim. Bambaşka biriyim, geleceğim öyle belirsiz ki... Bizi sorunların çözümüne yaklaştıran her adım, aslında içinden çıkamayacağımız korkunç bir organizasyonun parçalarına götürüyor.

Ölümler hâlâ acı veriyor, yardımlar en beklenmeyenden geliyor ve dostlar en ölümcül düşmanlara dönüşüyorlar ama biz geri adım atmayacağız. Sonunda dünyamız sonsuza kadar paramparça olsa bile.

Birlikte güçlüyüz... ve onlar bunu biliyorlar.


Kimse Daemon Black kadar baştan çıkarıcı olamaz! Lux serisi, Obsidiyen ve Oniksten sonra OPAL ile ısınmaya devam ediyor!


                            Tanıtım Videosu                 1.     Obsidiyen             3/5

                 2.  Oniks                      4/5
                 3.  Opal                        5/5
                 4. Köken

Satın Almak için kitapsihirbazı.com


Benzer Yazılar

0 yorum

Tesekkürler :)

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe