Yorum : John Katzenbach - Psiko-Analist

10/11/2013 09:52:00 ÖS

Muhteşem Bir Kitap : Psiko-AnalistEn sevdiğim türler arasında polisiye , gerilim … olduğunu biliyorsunuz. Ne zamandır almak istediğim ama bir türlü alamadığım kitabı sonunda Bursa’dan alarak okumaya başladım .
Gelelim Psiko-Analist’te ….
Doğum günü ile gelen mektup , psikot Rick’in kendini öldürmesi istemektedir yoksa 52 akrabasını öldürmeye and içmiştir.
Geçmişindeki olay hayatını mahvedebilir mi ?
Dengelerin sürekli değiştiği , son ana kadar ne olacağını bilemediğin , hatta tahmin edemediğin bu muhteşem kitabı asla kaçırmayın , hemen okumaya başlayın.
Akıcı , hiç sıkmayan anlatıma sahip. Kitap okumayı sevmeyenler bile bu kitabın esiri olabilirler.  Bu yazı bittikten sonra koşarak bir kitabevine gidin , kitabı alın !!!!!!!!!!

Tanıtım


Psiko-Analist

FREUD VE JUNG BİR ARAYA GELSE DAHA İYİSİNİ YAZAMAZDI

53. doğum günün kutlu olsun, doktor. Ölümünün ilk gününe hoş geldin.

New Yorklu bir psikanalist olan Dr. Frederick Starks tehdit dolu, gizemli bir mektup alır. Kendini, Rumpelstiltskin adlı bir adamın tasarladığı korkunç bir oyunun ortasında bulur. Kurallar bellidir: İki hafta içinde Starks onun kim olduğunu tahmin edebilirse özgürlüğünü geri kazanacaktır. Başarısız olursa Rumpelstiltskin, Dr. Starksın sevdiği 52 yakınını tek tek öldürecektir - ancak ona bir seçenek daha sunar: Kendini öldür.
Zamana karşı bu zorlu yarışta Starksın kaderi, intikamını dolambaçlı yollardan almak isteyen bir psikopatın ellerindedir. Bu deli adamı durdurmanın bir yolunu bulmak zorundadır... yoksa deliren kendisi olacaktır.


"HEM BİR GERİLİM ROMANI, HEM BİR VAROLUŞSAL TEZ, HEM DE FREUDYEN BİR CEHENNEM SEYİR RAPORU... Kusursuz bir zamanlama ile gerilimi asla elden bırakmıyor. Katzenbach öyle kıvrak bir anlatıma sahip ki kitabın atmosferi içinize işleyecek."     
Washington Post


"Müthiş bir iç hesaplaşma. Çalınan kimlik, intikam ve benliğin keşfi üzerine yazılmış sonuna kadar özgün bir hikaye." 
USA Today

"Sizi esir alacak... Defalarca okumak isteyeceksiniz."
Rocky Mountain NewsSayfa Sayısı: 512

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor


Bu arada herkese ‘’ İyi Bayramlar ’’.


Benzer Yazılar

0 yorum

Tesekkürler :)

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe