Yorum: Jennifer L. Armentrout - Saplantı

3/01/2014 09:42:00 ÖSJennifer L. Armentrout Lux serisi ile Arumlarda nefret etmemizi sağlamıştı bu kitap ile de Arumları sevmemizi sağlayacaktı ama bu kitap ile hem Jennifer L. Armetrout’dan hem uzaylılardan hem de nefret ettiğim Arumlardan daha da nefret etmemi sağladı.


Kitabın konusunda Arum ve bir insanın aşkı anlatılıyormuş ama nedense aşka dair hiçbir şey görmedim. Aşk dedikleri bedensel arzular demek değildir. Armentrout’a göre sanırım aşk bu demek Saplantı’da bundan başka hiçbir şey yoktu.


Armentrout benim gözümde tüm sempatikliğini kaybetti Daemon ve Hunter gerçek olsa  tekrar yazarı sevdiremez. Zaten Daemon sevgim de Köken’den sonra geçmeye başlamıştı.
Kitabın Goodreads puanı 4,15 !!! Demek ki neymiş Goodreads’e güven olmazmış!!!
Kitap resmen zaman kaybıydı . Eğer Jennifer’ı sevmeye devam etmek istiyorsanız bu kitabı asla okumayın ama yok ben Hunter’ı ve Arumu merak ediyordum derseniz buyrun okuyun ama fazla beklentiniz olmasın .

Not: Kitap yetişkinlere yöneliktir. Sizde ben gibi hataya düşüp erken yaşta okumayın sakın !

Puanım: 1/5

Kitabı Satın Almak İçin: Kitap Sihirbazı

Benzer Yazılar

7 yorum

 1. O kadar kötü müydü ya? Ben de merak edip alacaktım, bu yazını okumam çok iyi oldu.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bu kadar kötüydü. Çok merak ettiysen al ama pişman olmanı istemem :)

   Sil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Almayın almayın ! Raflarda çok güzel aşk kitapları var onları alın .

   Sil
  2. Ayy çok pardon yanlışlıkla yorumunuzu sildim :( Affedin .

   Sil
 3. Hımm.. Bu kitabı aşk kategorisi altında almak aslında biraz hata olur. :) Ayrıca kaç yaşındasın bilmiyorum ama kitap DexPlus baskısı altından çıkma. Yani zaten yetişkin içerikli bir kitap. :) O yüzden aşk yerine daha çok erotik simgelerin bulunması kitapta çok normal ki zaten yazarın kendisi de bu kitabı yetişkinlere yönelik yazdığını söylüyor. :)

  Belki de o yüzden beklentilerini karşılayamadığını düşünüyorum.

  Tabii kişinin zevkleri falan tartışılmaz. Sevip sevmemek sana kalmış bir durum. Ben sadece yorumundan yola çıkarak yazdım yorumumu. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kitabı aşk kategorisine almanın hata olacağını düşünseniz de kitabın karakterleri aralarındakinin aşk olduğunu söylüyorlar ve sizinde belirttiğiniz gibi hem yaşımdan hem de erotik simgelerin bulunması kitabı sevmeme neden oldu :) Şunu da belirtmeliyim ki Lux serisinden sonra yazarın bende hayal kırıklığı yaratan bir kitap yazması beni üzdü ve yazardan biraz soğumama neden oldu :)
   İlginiz için teşekkürler :)

   Sil

Tesekkürler :)

Bumerang

Bumerang - Yazarkafe